Mozzik feston sot datëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga e bija.

Një video me Hanën, e cila këndon “Shumë urime babi”, është ajo çka ka ínspíruar reperin të dedíkojë disa fjalë.

“Pikërisht sot 25 vite, Zoti më dha frymën e parë! Sa falenderues jam për gjithë të mirat që më rréthojnë, familjen e shoqërinë e shëndoshë, e të gjithë fansat që më pércjéllin në çdo moment. I gëzofshim edhe 100 sëbashku të gjithë”, ka shkruar Mozzik.

Reperi ka marrë urime të shumta, prej të cilëve dallon edhe ai i Tayna-s, e cila ka shkruar:

“Happy Birthday dajli më i mirë! Jetë të gjatë dhe lumturi se i meriton!”

Mozzik duket se po e shijon këtë përvjetor nën shoqërinë e Hanës, e cila është dhurata më e bukur në jetën e tij, siç ka théksuar dhe vetë reperi.

Ky i fùndit udhëtoi drejt Gjermanisë për të takuar të bijën, ndërsa tani nuk dihet nëse të dy janë kthýer në Kosovë apo po festojnë në Stutgart.

Të shtunën në “Shiko Kush LUAN”, Mozzik u emocíonua teksa po përgjigjej për Hanën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!