Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina, u arréstua mesditën e sotme në Pikën Kufitare të Morinës, teksa po hynte në Shqipëri, pasi iu gjetën në makinë àrmë zjàrri dhe físhekë lùftarakë.

Burime për Faxweb bëjnë me dije se këngëtarja Fjolla Morina pas arréstimit ditën e sotme dhe shoqërimit në ambientet e parabùrgimit ka patùr një përkéqësim të gjéndjes shëndetësore.fjolla.morina Ajo është trànspòrtuar në spítalin e Kukësit për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekésore.

Fjolla Morina është një nga këngëtaret që ka tërhéqur gjithmonë vëmendjen e medieve rozë për jetën luksoze dhe videoklipet e shtrenjta.fjolla.morina

Madje, shumë herë ajo është shfàqur në videoklipe edhe me àrmë zjàrri apo veshje tejet ekstràvàgànte.

Më poshtë po ju sjellim disa foto, që tregojnë jetën mjaft luksoze të këngëtares.Kjo është vetura që Fjolla Morina e mori dhuratë nga i dashuri i saj! - Privé - Faqja Zyrtare

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!