Në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte e ftuar Elsa Aliaj.

Elsa është me origjinë nga qyteti i Laçit, por ka lindur e është rritur në Itali.

Ajo u bë e njohur për publikun nga pjesëmarrja në “Miss Universe”.

Megjithëse e bukur dhe e dedíkuar plotësisht pas modelingut, Elsa ka disa parime që për të janë më të shtrenjta sesa paratë.

Ajo konfirmoi përpara Bietës e publikut se kùrrë nuk do të pòzojë nùdo, ndërsa shtoi se dëshiron që njerëzit ta duan për vajzën që është, e ta respektojnë për këtë gjë.

Bieta: Do të pozoja nùdo, edhe tani po të ishte nevoja për të siguruar para për familjen time.

Elsa Aliaj: Nëse do të bëj karrierë do ta bëj për atë që jam, për shpirt e zemër. Nuk do të pòzoj asnjëherë nùdo, asnjëherë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!