këto ditët e fundit, Melinda dhe Gjiko publikuan këngën e tyre të re të titulluar “X5”, projekt i cili u prit mjaft mirë nga publiku shqiptar.

Në fakt, fansave u bënë përshtýpje rreshtat e këngës, më saktë teksi i Melindës.

Që në fillimin e pjesës së saj, Melinda përmend emrin “Pretty motherfùcker”, të cilin Getinjo e mban në bio-n e tij.

Në InstaStory, Getinjo publikoi një video ku bën sikur po e merrte lemza, pasi dikush i kishte përmendur emrin.

Të gjithë menduam se mes tyre nisën thùmbat dhe u bëmë kuriozë të dinim se ç’po ndodh, por Getinjo ka folur për herë të parë mbrëmjen e djeshme.

Reperi ka publikuar sërish në InstaStory një foto të tijën, duke sqaruar fansat se në fakt rreshtat e Melindës nuk janë për të.

“Qetësohuni, s’e ka pas për mu”- shkruante ai, duke mos na sqaruar nëse të dy kanë komunikuar me njëri-tjetrin dhe e kanë sqaruar njëherë e mirë situatën.

Megjithatë, nuk ka vonuar as réagimi i vetë Melindës.

Nëpërmjet një Instastory reperja shkruan se kënga nuk është ‘diss’ për askënd dhe se nuk duhen kéqkuptuar gjërat.

“Kisha dasht me sqaru që kënga X5 nuk është diss ndaj askujt. Nuk ka nevojë me u kéqkuptu asgjë mes rreshtave të këngës. Paqe dhe suksese për të gjithë. Shkojmë për dy milionë sot”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!