Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e saj perfekt.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim herë pas here të pòstojë foto dhe video ku shfàqet mjaft sénsuale.

https://www.instagram.com/p/CFFkgK4DwvH/

Ajo ka postuar së fùndmi disa foto ku pòzon me bíkini në mes të detit ndërsa ekspòzon të pàsmet në disa foto të nxéhta.

Përderisa një kohë ajo dhe dy konkùrrentet e saj Tayan dhe Rina ‘rrokéshin’ për muzikë sot kanë ndërruar tjetër muhabet. Fokus i tyre tani po janë të pàsmet duke i reklamuar sa njëra e sa tjetra.

https://www.instagram.com/p/CFC1cO2Dvoo/

E në fotot e videot e radhës, Melinda ua bënë 8 me 2 Taynës e Rinës. Padýshim që këto pròvòkime të reperes do lënë meshkujt pa frymë.

Melinda ka arritur edhe këtë herë të tërhéqë vëmendjen e fansave të cilët nuk kanë kaluar pa komentuar dhe pëlqyer fotot e saj ku këngëtarja shfàqet në formë perfekte.

https://www.instagram.com/p/CEo3v6iD8TN/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!