Moderatorja Marina Vjollca ka vendosur të shkojë për një kafe me një motorr gjigand.

Ka qenë moderatorja Elona Duro e cila ka postuar një video të Marinës majë një motorri gjigand ndërsa dëgjohet të thotë:

“E le për kafe me Marina Vjollcën dhe shi me çfarë vjen”, ndërsa dëgjohet të qeshë.She keeps it all the time, but maybe you have not noticed, this is Marina  Vjollca's favorite accessory

Marina e ka treguar edhe më herët se ka një pasíon shumë të madhe për motorrat, por bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi nuk e lë më të ngàsë motorr.

Gjithsesi Marina ja ka dalë që të marrë një motorr krejt të pazàkontë dhe të lëvizë nëpër qytet.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!