Moderatorja Marina Vjollca pritet të nisë së shpejti sezonin e ri të “Klanifornia” në “Tv Klan”

Ajo publikoi dy ditë më parë promon e re të emisionit ku e pamë në një kantier veshur si punëtore.

Moderatorja ka realizuar së fundmi edhe një set fotografik ku vjen më joshése se kurrë më parë.marina_vjollca

Në një foto të shkëpùtur nga ky set, Marina shihet teksa pòzon në mbrëmje buzë detit në një foto bardhe e zi.

Ajo pòzon e veshur vetëm me bluzë ndërsa është ulur dhe kokën e ka mbështetur tek gjunjët.

“Unë, vetja ime dhe unë”, shkruan ajo krahas fotos ku e shohim tejet jòshëse si kurrë më parë.marina_vjollca

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!