Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthýer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Me rastin e ditëlindjes së vajzës së saj Kejda, Majlinda Bregu ka ndàrë një urim publik në Instagram për të bijën.

Përmes një fotoje mjaft të ëmbël nënë e bijë, të bërë para pasqyrës, Majlinda Bregu i thotë të bijës së është shumë më shumë sesa ajo që sheh në një foto selfie të bërë në telefon.Zhduket" Kejda, çfarë po ndodh me vajzën bukuroshe të Majlinda Bregut -  TiranaNews

Mes të tjerash ajo flet për zemrën e mirë të vajzës së saj dhe një tjetër cilësi që e bën të jetë një vajzë e bukur.

“Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë❤️❤️❤️ Është zemra e artë dhe vetë-íronía, ato që të bëjnë të bukur! Gëzuar ditëlindjen!”, shkruan Majlinda Bregu.

Sigurisht që nuk ka mùnguar përgjigja e të bijës, e cila ia kthén me një koment: “Love you mami”!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!