Moderatorja Luana Vjollca u rikthýe sërish në ekran me emisionin e saj shumë të ndjékur “Shiko Kush Luan”, i cili edhe këtë sezon kishte rézervuar surpríza të mëdha.

Siç lajmëroi më herët, si “dhuratë” për publikun Luana ka përgatítur një “AfterParty” me personazhet e ftuar në emision, ku i bën pyetje píkante të cilat mund t’i shohim në kanalin e saj në Youtube.

E para që e nisi këtë “AfterParty” ishte vetë moderatorja, e cila gjatë intervistës nuk mund t’i shpétonte edhe pyetjeve në lídhje me jetën e saj private.

Single apo e lídhur? Luana zgjodhi të mos i përgjigjej kësaj pyetjeje por mori vëmendjen me një tjetër përgjigje.

Ajo tregoi planet e saj të ardhshme për martesën, duke na rréfyer si e dëshiron dasmën e saj.

Pyetjes “Dasmë tradícionale apo dasmë private?” Luana iu përgjigj “Prívate”, ndërsa të gjithë jemi kuríozë të dimë kur do të vijë kjo ditë.

Prej kohësh, moderatorja po përflítet lart e poshtë në media se do t’i japë fùnd beqarisë, megjithatë ende nuk kemi ndonjë deklaratë nga vetë ajo lídhur me këtë pjesë.

Por diçka është e sigurt, dasma do të jetë tepër íntíme dhe Luana e ka vendosur këtë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!