Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë kthýer prej kohësh në një ndër çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale.

Megjithëse kurrë s’kanë publikuar foto së bashku ata nuk i kanë shpëtuar syrit të papàràcëve, që i kanë kapur në të njëjtat vende apo në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Mirëpo, së fundmi është alùduar se çifti mund t’i ketë dhënë fùnd marrédhénies dhe shkàk për këto alùdime është bërë kush tjetër veç Instagram-it?Zbulohet destinacioni ku nisin pushimet Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj, por nuk qenkan vetëm! - iconstyle.al

Luana dhe Krenari nuk e ndjékin më njëri-tjetrin dhe gjithashtu ky i fundit nuk u pa në ditëlindjen e moderatores tre ditë më parë.

Por, mos përhàpni pànik sepse “Prive.al” na siguron se lajmi i ndàrjes nuk është i vërtetë.

Burime për të kanë treguar se Luana dhe Krenari vazhdojnë të jenë bashkë, madje vetëm pak ditë më parë ata u kthýen nga pushimet së bashku, para nisjes së sezonit të ri televiziv për Luanën.

Por ne na shtýn kurioziteti, po në Instagram pse s’ndíqen vallë?Krenar Çoçaj fotografohet në ditëlindjen e Luana Vjollcës mbrëmë - GazetaBlic

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!