Disa ditë më parë, reperja Loredana Zefi meràkosi fansat e saj kur vendosi të zhdùkej paprítur nga rrjetet sociale.

Pa njoftuar më herët, ajo çaktívizoi llogarinë e saj dhe u bë kryefjala e rrjetit për këtë vendim të paprítur. Nuk e dimë se cila është arsyeja e làrgimit të reperes, mirëpo fansat po mendojnë dy opsione:

Ose ajo po merr kohë që të qëndrojë me vajzën e saj Hanën, ose për shkàk të fushatës me hashtagun #BoýcottLoredana (Bojkòto Loredanën), me qëllím që njerëzit të ndàlojnë së dëgjuari muzikën e saj.Loredana on Instagram: Baby Girl Hairstyles Instagram Loredana in 2020 |  Baby girl hairstyles, Long hair styles, Stunning makeup

Ky reàgim i rrjàtit erdhi pasi çifti zvicerian Valais dha një intervistë ku pohuan se të ardhurat e saj që prej asaj kohe janë përkàqësuar ndjeshëm. Petra dhe bashkëshorti i saj pretàndojnë se kanë hàmbur një total prej 655,000 eurosh, duke e patur të pamùndur të pagùajnë shpenzimet edhe për fùneràlin e të ëmës. Këto të fundit sipas tyre shkonin dikur tek 3700 euro dhe çifti është shprehur se nuk kishte të pagùante, pasi nuk ka patur asnjë lloj kursimi.

Një javë pasi publikoi një foto me Hanën në llogarinë e të bijës në Instagram, Loredana është bërë sërish e gjallë.BOYCOTT LOREDANA😂⚠️ (TEIL 6) - YouTube

Ajo ka përdorur përsëri llogarinë e Hanës, kësaj here për të promovuar këngën e njërit prej kolegëve e miqve të saj, Capital Bra.

Loredana ka postuar në llogarinë e të bijës një video në makinë, ku ka etiketuar reperin.

Pra, reperja “është zhvéndosur” përkohësisht në llogarinë e së bijës dhe s’dihet për sa kohë do të qëndrojë aty.

Ndërkohë, fansat po présin me padùrim rikthimin e Loredanës dhe arsyen pse ajo u zhdùk pa thënë asgjë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!