Duket se Loredana është rikthýer fuqíshëm dhe është gati të bëjë namin e këtë na e ka vërtetuar me publikimin e këngës së parë të albumit “Medusa”, që prítet të publikohet i plotë në dhjetor.

Për këtë projekt ajo ka bashkuar fòrcat me reperen nga Suedia, Amanda Delara, dhe projekti i dyshes u publikua pak para mesnatës.

Kënga titullohet “Checka” dhe i dedikohet jetës luksoze të dy repereve në fjalë, nga makinat te gjërat e shtrenjta e deri te suksesi dhe “thýerja” e klubeve.

Pasi u zhdùk nga rrjetet sociale, Loredana zbùloi se ka përgatitur një album të ri, me të cilin pritet të bëjë bujë të madhe.

https://www.youtube.com/watch?v=Q9jYbA6hwck

Ajo ka publikuar intron e tij, që duket se është një nga pjesët më të rëndësishme dhe të fuqíshme të albumit.

Reperja rréfen në intro se “Medusa” flet për 18 muajt e fundit të jetës së saj dhe gjithë teksti tregon shumë për të, përfshírë edhe ndàrjen nga reperi Mozzik.

Sakaq, surpríza më e madhe nga ajo ishte dhënia fund e konflíktit me çiftin zvicerian, i cili e akùzoi se u ka zhvàtur 700,00 franga.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!