Kjo e sotmja duket të jetë një ditë àspàk e zakonshme për Loredanën, pasi ajo feston ditëlindjen.

Reperja e njohur ka lindur më 1 shtator 1995 dhe sot mbush 25 vjeç.

Loredana është surprízuar nga familjarët e saj sapo ora ka shënuar 00:00, kur ata kanë vërshuar me urime dhe dhurata.

Autorja e hitit “Ancht” ka ndàrë disa video në Instastory ku tregon se familjarët e saj i kanë dhuruar disa torta të personalizuara me foto nga fëmijëria dhe me të atin.

Në njërën prej tyre shihet fotoja e Hanës teksa shkruhet “Happy birthday nona.”

Po ashtu, ajo ka marrë edhe një varse me krýq.

Kujtojmë se kjo është sa për fillim se me siguri surpríza dhe dhurata të shumta e presin reperen e njohur që po bën namín në Europë.

Nuk dihet nëse ajo do organízojë ndonjë festë apo do e kalojë 25-vjetorin në mënyrë private, por na mbetet të présim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!