Lei Kraja konsiderohet si një nga vajzat më séksi të ekranit dhe jo më kot tërhéq vëmendjen në çdo dalje publike. Po ashtu mediat e huaja e kanë cilësuar si moderatoren më të bukur shqiptare, por duket se gjithë kjo vajzë ka mbétur e vetme.

Përmés një intervistë virtuale me ndjékësit e saj, Lei ka zbùluar se është beqare e mesa duket kjo gjë nuk i pëlqen aspak.

“I dashuri yt duhet të jetë me shumë fat”, i ka shkruar një ndjékës.

Lei ka treguar se ajo nuk e ka një të tillë, sepse në të kundértën do të mendonte po të njëjtën gjë.

“Do të thosha të njëjtën gjë nëse do të kisha një”, është shprehur moderatorja, shoqëruar me një “emoji” të mërzitur.

Të gjithë djemtë që e mësuan këtë gjë me siguri këtej e tutje nuk do të mendohen më dy herë për t’i fituar zemrën bukuroshes.leikraja

Megjithëse Lei nuk ka çfarë të na tregojë momentalisht për çështjet e zemrës, ajo është përfòlur jo pak në media për jetën e saj private.

Deri para një viti, çdo ditë shkruhej për një histori dashurie mes saj dhe Robert Berishës, që në fakt nuk ekzístoi kurrë.

E gjitha nisi pas pjesëmarrjes së tyre në “Dane With Me”, por thashéthemet morën fund kur ata treguan se mes tyre nuk ka asgjë më shumë përtej miqësisë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!