Megjithëse Dr. Flori u ndà nga jeta në moshë të re dhe la pàs bashkëshorten me dy fëmijët, këta të fundit s’kanë mbétur kùrrë vetëm.

Jo vetëm të afërm e familjarë, por për ta kanë treguar kùjdes të madh edhe miqtë e Florit, anëtarë të grupit “West Side Family”.landifornia

I vogli i këngëtarit, Danieli, feston ditëlindjen dhe në rrjete sociale nuk mùngoi urimi më i ëmbël nga Landi Hysi.

Ai publikoi foto të Danit i cili mbùshi 6-vjeç, duke i shkruar krahas postimit fjalët më të veçanta:landifornia

“Dje. Sot. PËRGJITHMONË!
Gëzuar Dani!
Dhe mbaj mend që ashtu siç ke emrin, ashtu është!
VETËM Zoti është gjýkatësi yt!”- shkroi Landi krahas postimit.

Në fakt, Landi kalon një pjesë të madhe të kohës së tij me Kaltrinën dhe Danielin dhe ka treguar gjithmonë se është shumë i lídhur me ta.landifornia

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!