Fifi është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkàk të hùmbjes dràstike në peshë, të cilët e kanë shpjeguar edhe vetë duke treguar mënyrën se si ka ardhur në super formë.

Mbrëmjen e sotme këngëtaren do ta shohim në spektaklin “Shiko kush luan” dhe vetë ajo me disa foto shumë të veçanta ka njoftuar fillimin e spektaklit.fifi.official.fr

Së fundi, Fifi publikoi disa fotografi, në të cilat shfàqet e veshur me një fustan të bardhë, të kombínuar me korset e këpucë të zeza.

Në këto foto, Fifi shfaqet me flokë të gjata bionde dhe një fustan të shkurtër bardh e zi i cili i thékson format dhe e bën të duket perfekte.fifi.official.fr

Flokët e gjata bionde, fustani dhe mënyra se si pòzon i kanë habítur fansat, të cilët gati nuk e kanë njohur këngëtaren, megjithatë nuk kanë ngùruar ta komplimentojnë.

Fifi ka folur disa herë publikisht lídhur me peshën, pasi kishte pranuar edhe disa krítíka, por ka thënë se ajo e ka dashur trupin e saj edhe kur kishte më shumë kile edhe tani që ka më pak.fifi.official.fr

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!