Marrëdhënia e Keisit dhe Stresit është përfolur gjatë në media dhe “telenovela” e tyre e dashurisë vazhdon të ngjallë interes të madh tek publiku shqiptar.

Prej kohësh ata s’e kanë takuar më njëri-tjetrin dhe s’dihet saktësisht sesi janë marrëdhëniet e tyre, mirëpo postimet e fundit të çiftit na kanë fùtur në dýshime!

Keisi ka treguar në një postim në InstaStory se ka dalë në një takim me dikë dhe këtu “plàsi bòmba”.Untitled-35.png

“S’ka si takimet e ditës”- shkruan bukuroshja dhe s’ka vonuar reagimi i Stresit.

“Unë s’kam urréjtje ndaj teje, për mua mjafton të jesh mirë kudo të jesh, tjerat vijnë e shkojnë”- ka shkruar reperi në postimin e tij në InstaStory, që u duk si një përgjigje për Keisin.

I kontaktuar nga “Iconstyle.al” për të na treguar më shumë lídhur me këtë situatë, Stresi u shpreh:Untitled-36.png

“Makíazhi mund t’ju bëjë të bukur në paraqítjen e jashtme, por nuk mund t’ju ndihmojë nëse jeni e shémtuar nga brenda. Veçse nëse e hani makiazhin.”

Epo, duket se kjo mjaftoi për të sqaruar se ata e kanë me njëri-tjetrin!

Ditën e sotme, në media qarkulloi lajmi se Keisi, partnerja e reperit Stresi, kishte nisur një lídhje të re me një mashkull ende místeríoz për publikun.Pas ndarjes nga Keisi, Stresi flet për herë të parë pas daljes nga qelia: ‘Ka qenë gjithçka politike’ [VIDEO]

Shkàk u bë një foto e Keisit që postoi në ‘InstaStory’, ndërsa benzinë zjàrrit i hòdhën deklaratat e Stresit për ish-partneren.

Reagimi i Keisit s’ka vonuar shumë dhe duket se ajo i hodhi një gòxha thùmb partnerit të saj! Ajo përmendi faktin që dikur Stresi u bë kryefjala e lajmeve pasi u arréstua në hotel në shoqërinë e një femre.

“Imagjino ç’bëhet për një djalë imagjinar që nuk është parë me sy, bëhet dhe lajm portalesh mundësisht. Ndërkohë të tjerët që janë të martuar kàpen në hotele me femër tjetër dhe prap s’dalin me shpirt të shémtuar. Hajde botë hajde! Gjithsesi, gjithsecili e tregon veten në fùnd.”- ka përfùnduar ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!