Klaudia Pepa ka kaluar një ditë mjaft relaksuese ditën e sotme, që është finalizuar me një surprízë shumë të bukur.

Balerina shqiptare ka zbuluar përmes një fotografie se sot ka qëndruar në një resrot luksoz me pamje nga alpet në Itali.

Ajo ka postuar në Instagram video nga dhoma e hotelit dhe ka treguar se e ka gjetur të gjithën të mbùshur me trëndafila të kuq.

Në një foto Klaudia shihet duke u relaksuar në një vaskë, ndërkohë që mban në duar një tufë me trëndafila dhe ka zbùluar se është surprízuar nga dikush.

“Pas një dite të bukur të shpenzuar në @chalet_al_foss është koha për një banjë super relakusese me petale trëndafili! A jeni kuríoz kush e organizoi këtë surprízë të bukur?… Epo… tani nuk do ju tregoj asgjë”, ka shkruar Pepa.

Të tilla surpríza zakonisht òrganizòhen nga njerëzit më të afërt të zemrës, por përderisa Klaudia nuk dëshiron të tregojë gjë për momentin le t’ja lëmë kohës zbùlimin e detajeve të tjera. klaudiapepa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!