Ashtu siç edhe kishte paralàjmëruar disa ditë më parë, Kida ka publikuar të mërkurën videoklipin e këngës “Edhe sa”.

Poker, vajza të bukura, makina luksoze e diamantë kanë domínuar në projektin e ri muzikor të këngëtares, që pason bashkëshpunimin e suksesshëm me Mozzik “PP”.

Videoklipi i këngës tepër ritmíke ka bërë bashkë tre nga vajzat më tërhéqëse të showbizit shqiptar, Megi Pojanin, Kejvina Kthellën dhe Arta Elezaj.

Pjesë e tij është edhe trajneri personal i fitnesit, Petrit Mehmeti.kida

Producent i këngës është Mixey, regjisore Elena Kelmendi dhe teksti është shkruar nga reperi Mozzik.

“Edhe sa” pritet të kthéhet menjëherë në hít, pasi që nga momenti i publikimit është pritur shumë mirë nga fansat e Kidës, e jo vetëm.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!