Këngëtarja Kida ka vendosur të ndryshojë sërish ngjyrën e flokëve.

Ajo hoqi dorë fillimisht nga floku i errët duke u shndërrùar në një bionde platin.

Por duket se edhe me këtë ngjyrë nuk gjeti rehat pasi shohim se nga bionde ka kaluar në ngjyrën rozë të flokëve.kida1

Ajo shfaqet me një nuancë të këndshme rozë qe i bie goxha në sy dhe që duket shumë e këndshme.

Këngëtarja duket shumë mirë me këtë ngjyrë të re flokësh dhe madje i shkojnë shumë pavarësisht ndryshimit të dukshëm.

Kida ëshë një prej këngëtareve më të dashura për publikun, e cila së fundmi ka arritur të korrë shumë sukses me projektet muzikore.kida2

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!