Kida është një prej këngëtareve më të suksesshme për momentin.

Gjithmonë e dashur nga publiku ajo ka ditur se si të tërheqë gjithmonë vëmendjen.

Këngëtarja është gjithashtu mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku i informon vazhdimisht fansat si për jetën profesionale ashtu edhe lidhur me përditshmërinë e saj.kida

Kida ka ndarë me ndjékësit një fotografi të ‘nxehtë’ mëngjesin e sotëm, në të cilën erdhi shumë tërhéqëse.

Ajo është shfaqur mjaft pròvòkuese teksa pozon ‘tòpless’ duke u mbuluar me gjethe në pjesën e gjòksit.

Edhe këtë herë, ajo vuri në pah fizikun e përsosur, për të cilin kujdeset në maksimum dhe pranoi komente pozitive.kida

Fotoja e fundit e Kidës ka arritur të tërhéqë vëmendjen e fansave dhe  miqve të saj, të cilët e kanë komplimentuar këngëtaren për format e saj.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Kida është “Edhe sa”, këngë të cilën e shoqëroi edhe me videoklip, që e realizoi në formë të një filmi të metrazhit të shkurtër.kida

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!