Moderatorja Kiara Tito është një ndër emrat më të njohur të ekranit dhe një ndër vajzat më bukuroshe me shumë ndjékës në rrjete sociale.

Në fotot e saj të shumta, Kiarën e shohim gjithmonë të kuruar deri në detaj.

Pas gërshetave të gjatë shumëngjyrësh të verës, erdhi koha për ndryshimet e vjeshtës dhe gocat e showbiz-it janë vënë në lëvizje.

E radhës që vendosi të bëjë një ndryshim në look është moderatorja bukuroshe Kiara Tito.

Ajo ka vendosur të errësojë nuancën e flokëve të saj, duke ardhur me një pamje vërtetë ndryshe dhe këtë e ka treguar nëpërmjet disa videove në Instastory.

Kiara ka treguar se i pëlqen të luajë me look-un e saj dhe shpeshherë e kemi parë të ékspériméntojë me flokët, herë duke i prérë, herë si bjonde e herë me flokë të zeza.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!