Këngëtarja shqiptare, Dafina Rexhepi, kohë më parë ka qenë mjaft aktive në muzikë, por prej disa vitesh ajo ka vendosur të tërhíqet nga jeta publike. Shumë pak dihet se çfarë po ndodh me të, mirëpo sot këngëtarja ka ndàrë një lajm shumë të bukur me ndjékësit e saj.

Ajo ka zbùluar se ka marrë propòzimin më të bukur për martesë pranë detit, ç’ka do të thotë se së shpejti do i japë fund beqarisë. Në profilin e saj në “Instagram”, Dafina ka publikuar disa foto nga propòzimi dhe ka zbùluar unazën e bukur me një gur diamanti.

“Unë thashë PO! 11.09.2020”, ka shkruar Dafina në postim.dafinarexhepi_

Në njërën prej fotove ajo shihet duke shkémbyer një puthje me partnerin, për të cilin nuk dihet thuajse asgjë.

E vetmja gjë që dihet është se Dafina e ka marrë këtë pròpòzim kaq romantik gjatë pushimeve që ata po kalojnë bashkë në Greqi.

Këngëtarja e ka marrë pròpòzimin buzë detit dhe krahas fotove ku pòzon edhe me partnerin ka marrë me qindra mesazhe urime nga miq dhe fansa të saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!