Vogëlushi që shihni në foto sot është një nga reperët më të sùksesshém në vendin tonë, por me siguri do e keni të vështírë ta kuptoni se për kë bëhet fjalë.

Djaloshi në foto është Gold Ag dora vetë, një nga personazhet më të përfolur të momentit.

Ka qenë vetë reperi ai që ka publikuar në rrjete sociale këtë foto të tij, që ka tërhéqur vëmendjen e të gjithëve për ëmbëlsinë fëmijërore. Ai ka zbùluar se kjo foto është realízuar kur ka qenë vetëm 7 vjeç.arianagushi

“Fotografia për librezën e klasës së parë. 1993”, ka shkruar Gold Ag.

Kohët e fundit reperi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkàk të zhvillimeve në jetën e tij private. Në 5 mars të këtij viti ai kùrorézoi dashurinë me martesë me partneren e tij, Ermira Shkodra.arianagushi

Reperi e kishte mbajtur sékret këtë lídhje, derisa vendosi që para disa muajsh të zbùlonte se ishte martuar, duke publikuar foto përkrah bashkëshortes simpatike.

Ndërkohë së fundmi është zbùluar se ai dhe Ermira shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, por ende nuk dihen detajet e tjera mbi gjininë e fëmijës apo në çfarë muaji të prítjes së ëmbël është bukuroshja.arianagushi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!