Ajo është mjaft e famshme, jo vetëm sepse është vajza e Sabianit, por edhe sepse është vetë këngëtare dhe gjithashtu një vajzë mjaft tërhéqëse.

Jeni mësuar që gati gjatë gjithë kohës ta shikoni bionde, por tani nuk është më ashtu. Keisi Medini ka ndryshuar ‘look’ dhe duhet thënë se i shkon shumë ngjyra e re e flokëve.

Atë e shohim me flokë të gjata në ngjyrë rozë, një ngjyrë që i shkon shumë dhe që e bën të duket kaq ndryshe.

“Thjesht një vajzë me flokë rozë”, shkruan ajo në njërën prej fotove, ndërsa shohim që ka marrë shumë komplimenta nga miq e fansa të saj, të cilët janë habítur nga ndryshimi i saj.

Madje edhe fansat e kanë pëlqyer shumë ndryshimin që Keisi ka bërë dhe nuk ia kanë kùrsyer komentet e bukura.

“Qershi”, i shkruan një ndjékës, ndërsa një tjetër shtòn: “Sa e bukur që je. E ke mýt”. 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!