Jeta për Jonida Vokshin ndryshoi tòtalisht, pasi ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushen e quajtur Emi.

Si aktorja, ashtu edhe partneri i saj Besnik Krapi, janë “çméndur” pas bebushes e cila është tashmë kuptimi i jetëve të tyre.jonidavokshiofficial

U bënë tre muaj që çifti jeton me një bekim në shtëpi dhe sigurisht këto kanë qenë ditët më të bukura për të dy.

Në tremujorin e lindjes, Jonida nuk ngùrroi të ndàjë në Instagram një foto të ëmbël të Emit, të cilës ende nuk ia ka zbùluar portretin.

Krahas saj, aktorja i shkruan të bijës fjalët më të ëmbla të dashurisë.Si sot 3 muaj më parë, jeta ime mori tjetër kuptim” Jonida Vokshi uron të  voglën me fjalët më të ëmbla - TiranaNews

“3-mujori na gjeti duke bërë abdòminale. Si sot 3 muaj më parë, jeta ime mori tjetër kuptim falë teje Emi ime, drita e syve të mi që vdés fare mama për ty!”- shkruan Jonida.

Ne jemi tepër kùriozë për portretin e Emit! Kujt i ngjàn ajo më shumë, mami Jonidës apo babi Besnikut?

Mbetet për t’u zbùluar!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!