Jessica Kadiu ka sqàruar gjithçka lídhur me jetën e saj private.

Modelja shqiptare, Jessica Kadiu, nëpérmjet një postimi në Instagram e kishte pranuar hapur se ka qenë në lídhje me Robert Berishën.

Mirë çifti janë ndàrë ani pse kishte zëra se janë duke vazhduar të takohen së bashku.Dalin faktet/ I martuar me Norën, Roberti 'arratisej' për pushime me Jessica Kadiun (Fotot) - Lifestyle

Jessica është treguar e hapur me ndjekësit e saj të shumtë dhe ka treguar se nuk është në ndonjë lídhje dashurie për momentin.

Ajo madje tha se po merret me veten dhe se nuk ka kohë dhe enérgji që të merret me dikë, raporton lajmi.net.

Kjo përgjigje e saj u jep përgjigje edhe shumë pikëpyetjeve lídhur me raportet e saj me këngëtarin Robert Berisha.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!