Dyshja më e komentuar e showbiz-it shqiptar, Oriola Marashi dhe Eros Grezda, tashmë dalin hapur në sytë e publikut dhe nuk e fshéhin àspak dashurinë e tyre.

Lídhja e çiftit është fòrcuar shumë dhe lart e poshtë thuhet se ata do t’i japin fund beqarisë shumë shpejt.

Tashmë, në rrjete sociale nuk mùngojnë pozat e bukura me njëri-tjetrin, teksa jeta e tyre përbën kuriozitet të madh për publikun.

Për kënaqësinë e tyre dhe të fansave, Oriola dhe Erosi publikojnë foto e video së bashku të cilat bëjnë xhiron e rrjetit, ashtu siç ka bërë edhe video e fundit e modeles.

Pasi ndàu me ndjékësit një story me Erosin në makinë, në story-n tjetër futbollisti u shfàq duke i dhuruar një puthje të ëmbël partneres dhe na e sheqerosi ditën.

Nga dita në ditë présim diçka më të madhe prej dyshes, psh. një kurorëzim të dashurisë së tyre!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!