Shqipëria fitoi mbrëmjen e djeshme me rezultatin dy me zero kùndrejt Bjellorusisë dhe të shumtë janë ata që u gëzuan nga ky rezultat.

Fubollisti Eros Grezda ishte njëri prej tyre.

Ai po e shihte ndeshjen në shtëpi së bashku me partneren, modelen Oriola Marashi.Eros Grezda largohet nga Kombëtarja dhe i propozon martesë Oriola Marashit - Insporti

Ai ka postuar në instagram një video të shkurtër me fokus tek ekrani ndërsa shkruan “Albania”, me gërma të mëdha, ndërsa poshtë bën ‘tag’ modelen.

Të njëjtën video e ka postuar në instagramin e saj edhe Oriola Marashi.

Erosi dhe modelja bukuroshe janë bashkë tashmë prej kohësh dhe e kanë konfirmuar me foto dhe video të ndryshme raportin që kanë me njëri-tjetrin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!