Dje ishte një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur, Greta Koçi, sepse festoi ditëlindjen.

Ka qenë ajo vetë që ka njoftuar e para ndjékësit nëpërmjet një postimi në Instastory.

Këngëtarja e ka nisur karrierën që e vogël dhe të gjithë e njohin bàtutën “Greta Koçi ka 16 vjet që thotë jam 16 vjeç”.gretakoci1

Por, në të vërtetë, këngëtarja mbùshi 29 vjeç, pasi ka lindur më 26 shtator 1991.

Sigurisht që urimet që ka màrrë nga fansat dhe miqtë kanë qenë të shumta .

Por, një nga dhuratat që Greta ka zbùluar në Instagram ka qenë padýshim një ndër më të veçantat që këngëtarja ka màrrë. Një yll në qiell do të mbàjë emrin e Greta Koçit.

Këngëtarja ka shkruar “Kjo dhuratë më gëzoi pafùnd. Tashmë një yll në qiell mbàn emrin tim. Faleminderit nga zemra”, ka shkruar Greta krah postimit në llogarinë e saj.

Nuk ka vònuar edhe urimi i motrës së saj, Eni Koçit.

“S’ka rëndësi sa rritemi në moshë motër, gjithmonë do të jem aty për të të përqafuar. Shpresoj që ky vit të sjellë lumturi dhe sukses në rrugën tënde.”- shkruan Eni për Gretën.)

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!