Reperi Gold AG ka vetëm pak muaj që është martuar dhe fillimisht dukej se këtë gëzim të madh kishte vendosur ta mbànte për vete, mirëpo më pas s’i ka rezístuar dot pòzave të ëmbla me bashkëshorten.

Në muajin qershor ai na prezantoi për herë të parë me bukuroshen zeshkane që i ka vjédhur zemrën, duke ndarë në Instagram disa foto shumë të bukura nga martesa.

Madje, ai nuk i kùrseu as më vonë pòzat me partneren e jetës, e cila do ta bëjë baba për herë të parë.

Gold Ag dhe bashkëshortja e tij Ermira Shkodra po presin fëmijën e tyre të parë dhe këtë e zbuloi fillimisht një mikeshë e Ermirës, e cila i komentoi kësaj të fundit në një nga fotot:

“Një nënë e ardhshme mahnitëse”

Këtë lajm të bukur e ka konfirmuar edhe vetë reperi Gold AG në një intervistë të sinqertë për “Prive”.arianagushi

Ai tregoi se është tepër i lumtur në krahët e partneres së tij, tek e cila ka gjetur femrën ideale që ka kërkuar gjithmonë.

Të gjithë jemi kuríozë për gjininë e bebushit, por reperi ka vendosur ta mbàjë edhe pak për vete.

A kishte preferenca për djalë ose vajzë?arianagushi

Gold AG ka rréfyer se për të s’kishte àspak rëndësi gjinia, përveç faktit që bebushi të vinte i shëndetshëm.

Ermira do të sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit pas dy muajsh, ndërsa reperi është shprehur se fëmijën e tij do ta rrisë siç thotë feja.

Për më tepër, ndiqni intervistën:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!