Genta Ismajli po jeton momentet më të bukura të dashurisë me biznesmenin turk, Hussein Usta. Ai nuk lë rast pa shprehur dashurinë ndaj këngëtares përmes surpr
zave mjaft romantike.

Siç duket ata janë më të lumtur se kurrë përkrah njëri-tjetrit, ndaj Genta është e gatshme që të martohet.

Gjatë një interviste për emisionin “Wake Up” ajo u shpreh se si çdo vajzë ëndërron të veshë fustanin e bardhë përderisa ka gjetur njeriun e zemrës.Featured image of article: U fejuan gjë?! Genta Ismaili tregon si u njoh me biznesmenin turk: Ishte dashuri me shikim të parë, unë dhe Usta… (VD)

Genta tregoi se dëshiron që të bëjë dy dasma, një tradicionale dhe një tjetër më klasike. Megjithatë ajo shtoi se as martesa nuk do e ndalë ritmin e vrullshëm të jetës së saj.

“Po e mendoja dhe këtë gjë, martesën dhe fëmijët, por ritmi i jetës nuk do të më ndryshojë mua edhe po të kem familjen. Do i kisha bërë të dyja dasmat, por ndoshta më shumë anoj nga klasikja. E kam menduar dasmën, sepse është ëndërr e çdo femre të veshë fustan të bardhë të krijojë një familje të mirë”, u shpreh Ismajli.

Ndër të tjera ajo tregoi se partneri i saj turk e thërret me përkëdheli “llokum me arra”. Genta tha se Usta e mbështet shumë në karrierën e saj, sidomos tani që e ka kuptuar se si funksionon gjithçka.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!