Modelja e njohur Kejvina Kthjella është gjithnjë shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto ku shfaqet gjithmonë në formë perfekte.

Ajo arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen e fansave me format perfekte dhe këtë e shohim në komentet e shumta që merr nga fansa, miq e ndjékës të saj.

Nje prej personave që duket se është fíksuar së fundmi pas modeles është futbollisti Mohammadou Idrissou.

Bëhet fjalë për futbollistin  40-vjeçar nga Kameruni, i cili luan ende futboll, por para disa viteve ka luajtur me ekipe të njohura të kampionatit gjerman si Hannover, Freiburg, Frankfurt, Borussia.

Atë e shohim të komentojë vazhdimisht në fotot e modeles me dy emoji me sytë me zemra duke tërhéqur kështu vëmendjen e fansave.

Në fotot e fundit të modeles ai nuk mungon me të njëjtin koment dy emoji me sytë me zemra.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!