Vetëm dy ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se moderatorja Fjoralba Ponari ishte prej disa kohësh në një lídhje dashurie me një sportist të quajtur Françesko.

Megjithëse moderatorja s’e kishte zbùluar asnjëherë ídentítetin dhe portretin e mashkullit që i ka vjédhur zemrën, ai nuk mbeti sékret për shumë gjatë.adi1.jpg

Në rrjet u përhàpën me shpejtësi fotot e tij, si dhe u bë e ditur se Françesko është jo vetëm atlet në sportin e xhudos në Tiranë, por edhe inxhinier software.

Pasi lajmi mori dhenë, Fjoralba i ka konfirmuar më në fund edhe vetë këto zëra.

Ajo ka publikuar në InstaStory lajmin që ka qarkulluar prej dy ditësh, duke pohuar kështu se është në një lídhje dashurie me mashkullin në fjalë.

Hajde gëzuar, siç shkruan edhe vetë Fjoralba!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!