Prej disa kohësh, moderatorja Fjoralba Ponari ka bërë të ditur se është në një lídhje dashurie, pa zbuluar se cili është personi që ka në krah.

Ajo pranoi publikisht për fansat se djali i gjatë dhe simpatik me të cilin e kishin parë shpesh, ishte i dashuri i saj.

Tek tuk moderatorja e ka publikuar ndonjë foto me partnérin e zemrës, për të cilin u bëmë të gjithë kuríozë.

Vetëm pak ditë më parë ishte hera e fundit kur Fjoralba publikoi një foto me mashkullin që i ka vjédhur zemrën, ídentíteti i të cilit s’ka mùndur të mbétet sékret për shumë gjatë.adi2.jpg

“Newsbomb.al” ka zbùluar se pàrtneri i moderatores quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.

Madje, janë publikuar edhe disa foto të portretit të tij, megjithëse Fjoralba ishte mùndùar prej kaq kohësh ta fshíhte nga sytë e publikut pàrtnerin e saj.

Më poshtë mund të shihni fotot e pàrtnerit jo më místeríoz të moderatores: adi1.jpg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!