Fjolla Morina ka qenë kryefjala e mediave gjatë gjithë kësaj jave pas arréstimit të saj nga polícia shqiptare në kufirin e Morinës.

Pas një kontrolli në makinë, Fjollës iu gjetën 2 pístoléta, njëra prej të cilave ishte çàkmak.

Këngëtarja shoqërohej nga dy persona, biznesmeni Fisnik Syla dhe shoferi Fitim Muji.Pas arrestimit dhe dënimit nga Gjykata, Fjolla Morina reagon për lidhjen  intime me biznesmenin: Nuk jemi të…

Teksa Fjolla u la në arrést shtëpie në Kukës, dy djemtë 29-vjeçarë janë lénë në arrést me bùrg.

Sot, mediat po vlojnë nga lajmi se në fàkt Fjolla dhe Fisnik Syla kishin nisur prej pak kohësh një romancë.

Madje, bëhet e ditur se biznesmeni është pikërisht personi që i ka dhuruar këngëtares makinën Audi Q7.Biznesmeni që ishte në makinë me të fshihet pas dhuratave luksoze:?  Shpërthen Fjolla Morina: Nuk ka lidhje intime me mua, mos fusni në valle… –  FaxWeb

Kujtojmë se Fisnik Syla është djali i biznesmenit të njohur shqiptar nga Kosova Agim Syla. Ata kanë në Belgjikë një rrjet prej 5 hotelesh, në zonën e Sint-Niklaas, ndërsa vet Fisniku është president i ekipit të futbollit FC Gerda Waasland.

Pas këtyre lajmeve, Fjolla e cila po qëndron në një shtëpi në Kukës bashkë me vajzat e saj, ka reàguar nëpërmjet një statusi në InstaStory, duke mòhuar lídhjen intíme me këtë person.

“E kuptoj mjaft mirë që të jesh person publik, çdo gjë do të híperbolízohet por deri në njëfarë pike. Të gjithë në këtë jetë nuk jemi të pagàbueshëm e ju që drejtoni gishtin nga unë bëni mirë të numëroni gabímet tuaja nganjëherë. Çfarë s’kam lexuar këto ditë për veten time! Gjëra që dhe unë s’i dija! Por të shkruani me emër e mbiemër dikë i cili nuk ka asnjë lídhje intíme me mua, kjo është kéqdashje e pastër! Po shkatérroni familjen e një njeriu i cili nuk meriton këtë “show”. Po shkruani gjëra të paqéna dhe po léndoni familje e fëmijë. Fàjet e mia i marr vetë mbí sup, ama lígësínë për pak para klíkímesh nuk e kuptoj. Mos fùsni në valle njerëz familjarë!”- përfùndon Fjolla.Dosja e plotë e kapjes me armë të Fjolla Morinës, këngëtarja me 12 klasë  shoqërohej nga biznesmeni i 5 hoteleve në Belgjikë - Shqiptarja.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!