Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, ka treguar shpesh për publikun sa e lídhur është me prindërit e saj.

Në rrjete sociale shohim shpesh foto e video të këngëtares me familjarët, për të cilët lë kokën dhe sigurisht i ka personat më të shtrenjtë në botë.

Por Fifi është më tepër vajza e babit dhe këtë na e vërtetoi edhe njëherë sot.

I ati feston ditlindjen dhe këngëtarja i bëri urimin më të bukur me fjalë nga zemra:Fifi zhvishet më shumë se zakonisht në fotot e fundit – Lajmi.net

“Babuçi jem, fryma jem, shumë urime për ty. Të don çika jote mas shumti në botë”- janë fjalët e Fifit krahas postimit.

Së fundmi, Fifi është përfolur shumë për pamjen e saj pasi ka hùmbur kilogramë dhe fiziku i saj ka ndryshuar.

Këngëtarja ka treguar se i ka bërë këto ndryshime jo sepse kishte problem peshën, por kishte probleme me shëndetin e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!