Pas ndàrjes së bujshme me modelen Arbenita Ismajli, e cila s’kalon àsnjëherë pa marrë vëmendjen e mediave, Fero u “zhdùk” paprítur nga çdo rrjet social.

Pa lajmëruar më herët ndjékësit e tij për këtë vendim që kishte në mendje, reperi çaktívízoi llogarinë në Instagram duke i lënë të gjithë kuríozë dhe në merak.

Një pjesë e fansave menduan se arsyeja e largimit të tij nga rrjetet sociale ishte Arbenita, e cila nuk i ndali thùmbat për Feron gjatë këtyre ditëve në Instagram.Fero: Zot ktheje 2Pacin, ne do japim të gjithë reperët shqiptar – Lajmi.net

Mirëpo, “Prive” ka zbùluar se reperi ka të tjera arsye për këtë shkëpùtje të paprítur.

Bëhet e ditur se Fero po punon për albumin e tij të ri, tek i cili është përkùshtuar totalisht.

Zhdùkja nga rrjetet sociale është një mënyrë e mirë marketingu për projektin e ri, që ka fùnksionuar tek thuajse të gjithë personazhet e showbiz-it.

Ndërkohë, nuk e dimë ende nëse marrédhéniet mes reperit dhe Arbenitës janë rregulluar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!