Nuk e dimë çfarë ndòdhi sërish mes reperit Fero dhe modeles Arbenita Ismajli, por për të disatën herë çifti i ka dhënë fùnd lídhjes së dashurisë.

Prej pak kohësh ata nuk ishin parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe fansat nisën të bëheshin mérak për dyshen.

Nga një kòntroll në Instagram, u vu re se Arbenita dhe Fero s’e ndíqnin më njëri-tjetrin dhe të gjithë u bënë kuríozë të dinin ç’po ndodhte.  Fero dhe Arbenita gjysmë të zhveshur, shikojeni çfarë foto e ka publikuar reperi | Iliria News Agency

Ndërkohë që rrjeti zíen nga lajmi i ndàrjes së tyre, Fero vendosi paprítur të çàktivízojë llogarinë e tij në Instagram, pa njoftuar më herët fansat e tij.

Gjithashtu, Arbenita foli për herë të parë për ndjékësit e saj, duke lënë të kuptohet se ndihet e tríshtuar.

Në një postim në InstaStory, modelja ka treguar se po përpíqet të mbùshë kohën e saj, në mënyrë që të mos mendojë për Feron.Zbulohet aryseja e vërtetë 'e ndarjes' së Arbenitës dhe Feros! Fansave mund të mos u pëlqejë [FOTO] – Spektri Tv

“Qëndro aq e zénë, sa të mos kesh kohë për të qenë e mërzítur.”- janë fjalët e Arbenitës në postim.

Mirëpo, ne vazhdojmë të jemi kuríozë për të mësuar se ç’ndodhi kësaj here me çiftin? A do të jetë kjo një ndàrje përfùndimtare?

Mbetet për t’u zbùluar!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!