Dyshja shumë e njohur dhe e komentuar e showbiz-it, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, janë një ndër çiftet që ndíqen me kuríozítet të madh nga publiku shqiptar.

Megjithëse “telenovela” e tyre duket se ka zgjàtur një përjétësi, me të gjitha ndàrjet e ribashkimet, fansat s’duken àspak të lòdhur nga kjo histori.

Madje, fansat e çiftit fillojnë të meràkosen kur Fero dhe Arbenita nuk publikojnë më foto apo video së bashku, siç ka ndodhur së fundmi.

S’dimë çfarë ndodhi kësaj here, por ata nuk e ndjékin sërish njëri-tjetrin në Instagram dhe s’janë parë prej disa kohësh së bashku.

Ndryshe nga çdo herë tjetër, kësaj here àskush s’ka hédhur asnjë dedíkim apo thùmb për tjetrin në rrjete sociale, siç e kanë bërë shpesh, ndaj e kemi të véshtirë të kuptojmë ç’po ndodh mes tyre.

Arbenita dhe Fero mund të kenë pasur një zénkë momentale dhe në nérva e sipër e kanë fshírë njëri-tjetrin nga rrjetet sociale, ose ky mund të jetë thjesht një veprim për të térhéqur vëmendjen e fansave.

Mbétet ta mësojmë shumë shpejt!Ne e dinim Arbenitën shtatzënë, por nepset i ka Fero dhe ajo ia plotëson  një nga një - iconstyle.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!