“Çménduritë” e fansave për idhùjt e tyre VIP në rastet më të shpeshta janë tatuazhet, por duket se Tayna ka një histori tërësisht ndryshe me fansat e saj.

Duke qenë një prej repereve më të suksésshme dhe më në zë të momentit, sigurisht që e ndjékin një numër i madh personash, të cilët duan me çdo kusht edhe ta takojnë!

Kështu, Tayna ka rikthýer sot në memorie një moment kur fansat e saj të çméndur kanë thýer dyert dhe dritaret e hotelit, vetëm për ta parë.

Ajo e ka ndàrë videon në InstaStory, duke i treguar të gjithëve “çméndurinë” që fansat më të zjàrrtë kanë bërë për të.

Duke mos i marrë parasysh démet materiale, Tayna ka treguar gjithmonë se ndihet krenare për fansat që ka dhe dashurinë e suportin e madh që mérr prej tyre.

Madje, një epísod i tillë është përsëritur sot, kur një tùrmë e madhe është mblédhur për të prítur reperen.

“Pa koment sot! Faleminderit o dashni!”- shkruan ajo krahas videos.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!