Ermal Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun.

Ai së bashku me të shoqen dhe fëmijët kanë qenë me pushime në jug të vendit, ndërsa tashmë kanë ndërrùar destínacion dhe ndodhen në Turqi.

Ermali dhe Ariana kanë postuar disa foto e video nga pushimet e tyre ndërsa i shohim gjithnjë e më të relaksuar teksa po shijojnë ditët e mbétura me temperature të larta.

Këngëtari ndërkaq ka pòstuar në instagram një pemë tek resorti ku po qëndron e cila e ka trungun në formën e një vazoje të rrumbullakët dhe të frýrë.ermaliii

“Pak si unë e paska formën”, shkruan këngëtari krahas fotos duke e shoqëruar me emoji që qeshin me lòt.

Ermali ka treguar disa herë edhe nëpër intervista se e vetmja gjë për të cilën Ariana e krítíkon vazhdimisht është fakti që ha shumë.

Edhe pse këngëtari ka nisur disa herë të mbàjë díetën duket se nuk ja ka dalë asnjëherë ta çojë deri në fùnd duke déshtuar në këtë drejtim.Ermal Fejzullahu shijon pushimet me familjen në Turqi - Telegrafi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!