Era Istrefi është rrallë aktive në rrjetet sociale, por kur poston foto apo video arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen e fansave.

Së fundmi këngëtarja ka ndryshuar modelin e flokëve dhe duket tjetër njeri.

Ajo i ka shkùrtuar flokët mbi supe dhe me model me baluke në ngjyrë bionde dhe duket tjetër njeri.eraistrefi

Era ka béfasuar të gjithë fansat dhe miqtë me ndryshimin e paprítur në look dhe shumë prej tyre e kanë komplimentuar pasi duket në formë perfekte.

Modelin e ri të flokëve të saj e ka aprovuar edhe motra, këngëtarja Nora Istrefi e cila e ka komplímentuar Erën për pamjen, por edhe për çantën Channel duke i thënë me humor që ta fshéhi prej saj.

Këngëtarja ka marrë gjithashtu komplimenta të shumta nga miq dhe fansa të saj, të cilët kanë mbétur të habítur nga ndryshimi i saj.eraistrefi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!