Megjithëse janë shfàqur prej kohësh bashkë, Era Istrefi dhe Julian Perreta nuk e kanë përcaktuar asnjëherë se ç’janë në të vërtetë.

Marrédhénia e tyre ka ngrítur pikëpyetje tek publiku dhe prej kohësh është alùduar se dyshja po shijon një lídhje dashurie. Madje, fjalët e fundit të Perretta-s për Erën i hòdhën më shumë benzinë zjàrrit, pasi ai e quajti këngëtaren shqiptare “bota ime”.Talking about being connected: The British singer talks about his relationship with Era Istrefi - Showbiz dhe TV

Era Istrefi është shoqja ime më e mirë. E dua shumë! Kemi kaluar shumë gjëra bashkë! Kemi udhëtuar rreth botës bashkë! Kemi jetuar bashkë! Nuk mund të ishim më pranë se kaq! Ajo është e gjithë bota për mua”.- u shpreh ai më herët.

Epo, megjithëse besonim të kundértën, na vjen kéq t’ju themi se s’ka asnjë romancë pasi Era dhe Julian-i janë vërtetë shokë!

Në fakt, këngëtari ka prezantuar së fundmi të dashurën e tij, një bukuroshe brune e cila udhëtonte në makinë me të dhe i kishte mbështetur kokën mbi sup.

Jo vetëm kaq, por Perretta ndàu edhe një foto nga pushimet në plazh, duke e bërë mëse të qartë se zemrën e tij e ka vjédhur vajza e quajtur Kambree Dalton.

Pra, s’ka më fare vend për dyshíme! Era Istrefi dhe Julian Perretta s’janë bashkë dhe këtë s’e luan topi!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!