Vetëm katër ditë më parë, këngëtarja Enca Haxhia meràkosi ndjékësit e saj në rrjete sociale pasi publikoi foto të sajat me patérica duke treguar se kishte thýer këmbën.

Përveç thýerjes, ajo kishte bërë edhe një operàcion të vështírë dhe tashmë po mùndohej të mblídhte energjitë për t’u rikuperuar sa më shpejt.

“Jeta na sjell te paprítura dhe sfída qe as nuk i kishim cùar neper mend, cfare mund te bejme ne,eshte ti perbàllojme si Kampiona 💪🏼 1 thýerje kembe & 1 opéracion me vone, ja ku jam si KingEnca 😜 Grateful and blessed for my life , dhe me suportin tuaj emocíonal e di qe cdo gje do kaloje me lehtshem 🙏🏼❤️🧿”- shkroi Enca krahas postimit, duke u përpjékur t’i japë një mesazh kuràjues fansave të saj.

Por, këto ditë sigurisht që s’kanë qenë àspak të lehta për këngëtaren, të cilën e ka marrë malli për veten e saj.

Sot, Enca ka gjetur kohën të lyhet, të kríhet e të kùjdeset për veten, ndërsa këtë moment e ka ndàrë me ndjékësit e saj.

Më tej, këngëtarja na ka treguar këmbën e fàshuar e cila e ka mbýllur në shtëpi, mirëpo fatmirësisht ajo ka nisur të shërohet pasi tashmë Enca të paktën mund të lëvizë gishtat e saj.

As sot Enca s’mund t’i linte këto video pa një mesazh motivimi, duke iu drejtuar të gjithë atyre që po kalojnë një moment të vështírë në jetë me fjalët:

“Kjo video është për të gjithë ju që ndjeheni sikur po kaloni një ditë të kéqe. Doja vetëm t’ju thoja dhe t’ju kujtoja që ditët e kéqija nuk zgjasin përgjithmonë. Kështu që, edhe kjo si çdo gjë tjetër do kalojë.”- shprehet ajo, teksa duket plot energji të mira për ta përbàlluar këtë sfídë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!