Duhet ta pranojmë se fotot janë shumë të rëndësishme në jetën e vajzave ditën e sotme.

Duke qenë se Instagrami është një aplíkacion goxha i ndjékur, fotot duhet të jenë sa më të bukura dhe për këtë na duhet një ‘fotograf’ i mirë dhe me kohë të plotë.

E padyshím një prej personave që mund t’ia besojmë këtë rol është i dashuri.

E këtij mendimi është edhe Enca. Ajo ka ndarë një video në Instastory nga pushimet e saj, ku shihet një çun që po i bën foto të dashurës së tij.

Ja pse na duhet i dashuri”- ka shkruar këngëtarja, teksa dëgjohet duke thënë : “Arsyeja kryesore pse duhet një i dashur në jetë, sepse përndryshe kush mund të më bëjë foto. Nëse s’më bën ai, asnjë s’më bën. Kush do bëhet i dashuri im kur të kem photoshoot”.

Momentalisht Enca po shijon super suksesin e bashkëpunimit të fundit që solli me Don Xhonin “Break Down”, që numëron miliona klíkime.

Disa javë më parë në media u fol se me shumë gjasa Enca po gatuan një hít me këngëtarin algjerian Soolkin.

Kanë qenë komentet në Instagram ato që kanë ngrítur aludimet për një bashkëpunim.Gati sa si doli gjoksi, Enca e gjeti lumturinë - Syri Kosova | Lajmi i  fundit

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!