Ditën e djeshme, këngëtarja Enca Haxhia mérakosi ndjékësit e saj në Instagram me disa foto të sajat ku tregonte se kishte pésuar një aksídent.

Enca kishte thýer këmbën dhe pas thyerjes, kishte kryer një opéracion të vështirë.

Megjithatë, ajo kishte arritur t’i mblídhte fòrcat e të dilte përpara fansave të saj, për t’i dhënë kurajo pas gjithë kësaj që i ndodhi.

Të shumtë janë personazhet VIP e fansat që kanë mbéshtétur publikisht këngëtaren, e cila më shumë se kùrrë ka nevojë për motivim, ashtu siç po përpíqet të japë edhe vetë.

Mirëpo, një ndjékëse është bezdísur nga fakti që Enca kërkon të duket perfekte edhe me këmbë të thýer, ndaj nuk ia ka kursyer një koment.

“Ty te shkuara o enc, por ma shpíf fakti qe doni te arrini dhe “pérféksionin” dhe me kembe te thýer. Domethene dhe qerpiku eshte lepire aq mire. Come on giiiiiirl cfare tregon ti me kete, qe kofsha jote ska pike celuliti dhe qe syte e tu skane rrathe te zinj edhe pse semùre?!

Pse gùxojme ti afrohemi aq shume alíeneve 👽 qe jane njesoj dhe mos ti pershtatemi emocíoneve. Nuk jam kùndra faktit “kùjdesi per veten” ama ajo cfare inflùenconi eshte tmérruese, nderkohe realiteti eshte zhgénjyes.”

Këtij komenti, Enca nuk vònoi t’i kthéjë një përgjigje, duke i dhënë në fakt një mesazh të mirë jo vetëm ndjékëses por edhe të tjerëve që duan ta shohin kéq dhe duke vùajtur.

“Ne fakt floket i kam top dhe te pakréhura, kam veshur corapet e spítalit, dhe skam pike grimi ne fytyre…ndàj po e marr si kompliment! Mund edhe te kisha postuar kemben e kthýer mbràpsht nga thýerja, ose fotot e grafive, ose foto duke vùajtur nga spítali, por qellími i ketij posti eshte te motívoj duke shperndàre pozitivitet , dhe jo te víktímízohem per simpatine e njerezve 🙏🏽💗”- është përgjigjia e këngëtares, e cila përpíqet gjithmonë të inkùrajojë femrën.

“Ndonjëherë vërtet mendoj se disa duan thjesht të të shohin keq dhe duke vùajtùr. Sa gjýnah”- janë fjalët me të cilat Enca shoqëron komentet.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!