Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Enca Haxhia lajmëroi ndjékësit e saj në Instagram se kishte diçka për të rréfyer, vetëm se i duhej edhe pak kohë.

Në fakt, të gjithë e morën si një thùmb ndàj Noizy-t, i cili në intervistën e tij të fundit në “NIN” e quajti Encën të lòdhshme” dhe vazhdoi t’i qëndronte mendimit se ajo kishte qenë mòsmírënjohëse ndaj tij.

Por, puna qenka ndryshe dhe nëse kishit vënë re një tërhéqje të këngëtares nga rrjetet sociale, sot Enca na tregoi arsyen.enca

Asaj i ka ndodhur një aksídent ku ka thyer këmbën, madje pas thýerjes ka kryer edhe një opéracíon.

Por si po e përbàllon Enca këtë? Më e fortë se kurrë!

Këngëtarja ka mblédhur të gjitha fòrcat, është rregulluar e kujdesur për veten si gjithmonë dhe ka ndarë në Instagram një foto të sajën me paterica.enca

“Jeta na sjell te paprítura dhe sfida qe as nuk i kishim cuar neper mend, cfare mund te bejme ne,eshte ti perballojme si Kampiona 💪🏼 1 thýerje kembe & 1 opéracion me vone, ja ku jam si KingEnca 😜 Grateful and blessed for my life , dhe me suportin tuaj emocíonal e di qe cdo gje do kaloje me lehtshem 🙏🏼❤️🧿”- shkruan ajo, duke dhënë një shembull dhe një mesazh frymëzues për të gjithë.

Por në fotot që Enca ka publikuar bien në sy disa boçe hudhrash në ballkonin ku këngëtarja shfàqet, nuk ka komentuar asgjë për to nëse i ka në shtëpinë e saj vetëm për të gatuar apo i mbàn pranë vetes për syrin e kéq pas ngjàrjes së réndë që i ndodhi.

I urojmë ta kalojë sa më lehtë dhe shërim sa më të shpejtë këngëtares!enca

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!