Prej javësh në media po shkruhet se Elita dhe Gjiko janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Thuhet se Elita është në muajin e katërt të pritjes së ëmbël, ndërsa po présim me padùrim që ky lajm të konfirmohet nga vetë çifti.

Pak ditë më parë Gjiko publikoi një video, ku shihej në kuzhinë me Elitën teksa fansave nuk u ka shpëtuar barku i rrumbullakosur i moderatores të cilin Gjiko nuk është munduar ta fshéhë.

Ai i hap një kavanoz me turshi Elitës, e cila me siguri do e ketë nga népsi i shtatzënisë.

Dhe si duket shtatzënia e ka bërë Elitën të oriéntohet te ushqimet tradícíonale dhe diçka të tillë na e ka vërtetuar edhe sot.

Ajo ka postuar një Instastory ku tregon se po ha samun, ushqím tradícíonal i qytetit të Gjakovës, larg dietave dhe ushqímeve të konsíderuara si “të shëndetshme”.

Kujtojmë se në të njëjtën rrugë kaluam edhe gjatë shtatzënisë së Sarës, e cila pòstonte shpesh në rrjetet sociale ushqime, që zinin pjesën më të madhe të fotove muajit e fundit.

Kjo gjë na i përfòrcoi aso kohe dyshímet dhe mesa po shohim edhe Elita këtë shtatzëni po e kalon me një uri të paparë, kryesisht për ushqíme tradícionale.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!