Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi po bëhen prindër për herë të dytë dhe ky lajm ka qarkulluar prej javësh në rrjet.

Mirëpo, këto zëra janë konfirmuar vetëm ditën e sotme nga vetë Gjiko, i cili në një video të publikuar në InstaStory ka pohuar se partnerja e tij është shtatzënë, madje na ka treguar edhe barkun e saj të rrùmbùllakosur.

Pas të voglit Zëri, Elita po pret bebushin numër dy, mirëpo askush nuk e di gjininë e bebushit.Voice is birthday, Elita Rudi releases exciting video of birth

Për këtë arsye, çifti ka orgànizuar një super festë në praninë e familjarëve e miqve të tyre të afërt, për të zbùluar nëse do të bëhen me djalë apo vajzë.

Reperi dhe moderatorja shfàqen tepër të emòciònuar, ndërsa Elita po drídhet nga emocíonet për të zbùluar gjininë e foshnjës që do të sjellë në jetë.

Vetëm pas pak Gjiko dhe Elita do të mësojnë nëse në jetë do të vijë një vajzë apo djalë, ndërsa ne jemi të gjithë sy e veshë për ta mësuar!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!